Ofertă refuzată Cumpărare directă

lactate

Număr anunț
DA22754713
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SOTRON (CUI 18319240)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327,90 RON
Valoare finală
327,90 RON
Data publicării
04.04.2019 10:51
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.