Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,3% sub estimat

115G JOE NAPOL POST

Număr anunț
DA22785515
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196,35 RON
Valoare atribuită
182,07 RON 7,3% sub estimat
Data publicării
09.04.2019 09:58
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182,07 RON

din 196,35 RON estimat 7,3%

Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 14,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.