Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,0% sub estimat

2500G MC FASOLE VERDE F FINA

Număr anunț
DA22784259
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,80 RON
Valoare atribuită
263,85 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
09.04.2019 09:07
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,85 RON

din 277,80 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 13,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.