Acasă · Licitații
· Otet; sosuri; amestecuri de condimente; faina si praf de mustar; mustar preparat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OTET ,,OREZ ,OUA ,PATE DE FICAT PUI ,PIPER MACINAT,ZARZAVAT DE CIORBA, ROSII IN BULION
- Număr anunț
- DA22780899
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI RO27686041)
- Cod CPV
- 15871000-4 · Otet; sosuri; amestecuri de condimente; faina si praf de mustar; mustar preparat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 530,20 RON
- Valoare atribuită
- 530,20 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 14:37
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 08:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
530,20 RON
din 530,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro