Ofertă acceptată Cumpărare directă

bors

Număr anunț
DA22780250
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "DUILIU ZAMFIRESCU" FOCSANI (CUI 4447444)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI RO8017008)
Cod CPV
15871110-8 · Otet sau echivalent (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,22 RON
Valoare atribuită
8,22 RON
Data publicării
08.04.2019 14:09
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 16:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,22 RON

din 8,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.