Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuit anvelopa autoturism

Număr anunț
DA22787765
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA SUCEAVA (CUI 37309510)
Furnizor / câștigător
AUTO TEST BUCOVINA S.R.L. (CUI RO29780567)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,44 RON
Valoare atribuită
50,44 RON
Data publicării
09.04.2019 11:23
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50,44 RON

din 50,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.