- Număr anunț
- DA22783986
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC AGNITA (CUI 4241176)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 494 RON
- Valoare atribuită
- 494 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 08:53
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
494 RON
din 494 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro