Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta etichete Zebra GC420 , Direct Thermal, 8 dots/mm (203 dpi), Serial, Parallel & USB

Număr anunț
DA22773281
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
Cod CPV
30216130-6 · Cititoare de coduri de bare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
08.04.2019 09:37
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.