Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI PENTRU ASPIRATOR TIP KARCHER SE 4002

Număr anunț
DA22783864
Autoritate contractantă
Filarmonica ,,Paul Constantinescu,, Ploiesti (CUI 2845842)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
18936000-9 · Saci textili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,40 RON
Valoare atribuită
109,40 RON
Data publicării
09.04.2019 08:46
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,40 RON

din 109,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.