Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET TVR

Număr anunț
DA22790996
Autoritate contractantă
R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
Furnizor / câștigător
PROFILO-METAL PRODCOM SRL (CUI RO11487999)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,79 RON
Valoare atribuită
335,79 RON
Data publicării
09.04.2019 13:38
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,79 RON

din 335,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.