Ofertă acceptată Cumpărare directă

mat constructii

Număr anunț
DA22787419
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IOAN SLAVICI SIRIA (CUI 29049894)
Furnizor / câștigător
MARAM CONSTRUCT SRL (CUI RO16541045)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.159,67 RON
Valoare atribuită
1.159,67 RON
Data publicării
09.04.2019 11:11
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.159,67 RON

din 1.159,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.