Ofertă acceptată Cumpărare directă

SD449EE - No. 338 + No. 343 Set de 2 cartuse originale inkjet negru (C8765EE) + color (C8766EE)

Număr anunț
DA22785928
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.021,65 RON
Valoare atribuită
1.021,65 RON
Data publicării
09.04.2019 10:16
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.021,65 RON

din 1.021,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.