Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII SI INTRETINERE

Număr anunț
DA22781802
Autoritate contractantă
COMUNA CIOCANESTI (PRIMARIA CIOCANESTI) (CUI 3796780)
Furnizor / câștigător
UNIVERS T SRL (CUI RO1929449)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.717,02 RON
Valoare atribuită
3.717,02 RON
Data publicării
08.04.2019 15:22
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.717,02 RON

din 3.717,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.