Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare pachet de produse de birotica si papetarie

Număr anunț
DA22780368
Autoritate contractantă
SMART CITY INVEST S3 S.R.L. (CUI 38188050)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.599,20 RON
Valoare atribuită
2.599,20 RON
Data publicării
08.04.2019 14:14
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 17:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.599,20 RON

din 2.599,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.