Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii acoperisuri
- Număr anunț
- DA22780083
- Autoritate contractantă
- Tribunalul Botosani (CUI 4557919)
- Furnizor / câștigător
- Vertical Alpin BL SRL-D (CUI 36944565)
- Cod CPV
- 45261910-6 · Reparare de acoperisuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.488 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 14:01
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 10:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.500 RON
din 1.488 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro