Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet furnituri de birou

Număr anunț
DA22769462
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
Furnizor / câștigător
PROLIBRIS-BT SRL (CUI RO12931487)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.421,22 RON
Valoare atribuită
5.421,22 RON
Data publicării
05.04.2019 13:33
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.421,22 RON

din 5.421,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.