Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE MASINI DE GATIT

Număr anunț
DA22783778
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
Cod CPV
39722200-1 · Piese pentru masini de gatit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.349,59 RON
Valoare atribuită
7.349,59 RON
Data publicării
09.04.2019 08:41
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.349,59 RON

din 7.349,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.