Ofertă refuzată Cumpărare directă

Registrul Electronic National al Nomenclatoarelor Stradale

Număr anunț
DA22731594
Autoritate contractantă
COMUNA HORLESTI (PRIMARIA HORLESTI), JUDETUL IASI (CUI RO4540500)
Furnizor / câștigător
MICRO MAPPER SRL (CUI RO14352309)
Cod CPV
71222200-2 · Servicii de cartografiere a zonelor rurale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19 RON
Valoare finală
19 RON
Data publicării
02.04.2019 10:26
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.