Ofertă acceptată Cumpărare directă

Maturi si perii

Număr anunț
DA22784887
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
ALISTEF SRL (CUI RO15708804)
Cod CPV
39224100-9 · Maturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.136,50 RON
Valoare atribuită
4.136,50 RON
Data publicării
09.04.2019 09:33
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.136,50 RON

din 4.136,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.