Ofertă acceptată Cumpărare directă

Galeti (Rev.2)

Număr anunț
DA22780461
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 HUNEDOARA (CUI 32256458)
Furnizor / câștigător
TORA PRINT SRL (CUI RO23265350)
Cod CPV
39224330-0 · Galeti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81,90 RON
Valoare atribuită
81,90 RON
Data publicării
08.04.2019 14:18
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81,90 RON

din 81,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.