Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru -cerere de inscriere in clasa pregatitoare,clasa I-coperta arhiva

Număr anunț
DA22759721
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII ARON COTRUS CERGAU MARE (CUI 12857526)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,12 RON
Valoare atribuită
114,12 RON
Data publicării
04.04.2019 14:14
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,12 RON

din 114,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.