Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ngrasamant gazon SPORTMASTER High N 26-05-11+2Mg+ME, 2-3 LUNI, Sac 25 Kg
- Număr anunț
- DA22791079
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL LIVIU REBREANU (CUI 4347771)
- Furnizor / câștigător
- HOLLAND FARMING AGRO SRL (CUI RO23261030)
- Cod CPV
- 24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 13:41
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro