Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale constructie

Număr anunț
DA22790926
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic „Alexandru Ioan Cuza” (CUI 4539947)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,20 RON
Valoare atribuită
112,20 RON
Data publicării
09.04.2019 13:35
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,20 RON

din 112,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.