Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda de ambalare din hartie Tesa 50mmx50m

Număr anunț
DA22788586
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL PITESTI (CUI 16736993)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38,74 RON
Valoare atribuită
38,74 RON
Data publicării
09.04.2019 11:56
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38,74 RON

din 38,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.