Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 17,8% sub estimat
BAG CHEMOSTRIP 134 GRADE C
- Număr anunț
- DA22785105
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 290 RON
- Valoare atribuită
- 238,34 RON 17,8% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2019 09:41
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
238,34 RON
din 290 RON estimat
17,8%
Adjudecat la 82,2% din estimat · economie 51,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.