Ofertă acceptată Cumpărare directă

Priza dubla Cat.6 UTP monaj aparent echipata neecranata

Număr anunț
DA22784086
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL MIOVENI (CUI 11750504)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,20 RON
Valoare atribuită
235,20 RON
Data publicării
09.04.2019 08:59
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,20 RON

din 235,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.