Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie erbicid Leo Green 20L

Număr anunț
DA22766674
Autoritate contractantă
COMUNA POPESTI (CUI 15541179)
Furnizor / câștigător
LOREDO SRL (CUI RO12778279)
Cod CPV
24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.789 RON
Valoare finală
1.789 RON
Data publicării
05.04.2019 11:25
Data finalizării
09.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.