Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet curatenie

Număr anunț
DA22781654
Autoritate contractantă
UNITATE DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA DOMNESTI (CUI 4971952)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
954,70 RON
Valoare atribuită
954,70 RON
Data publicării
08.04.2019 15:15
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

954,70 RON

din 954,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.