Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner CE285A OEM 1600 pagini
- Număr anunț
- DA22788239
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA DAMBOVITA (CUI 9743297)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756,68 RON
- Valoare atribuită
- 756,68 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 11:41
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 16:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
756,68 RON
din 756,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro