Ofertă acceptată
Cumpărare directă
N-324BK TN-324K TN324BK TN324K CARTUS TONER BLACK(28000 PAG) ORIGINAL MINOLTA BIZHUB C308 C368 C25
- Număr anunț
- DA22782620
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 380,94 RON
- Valoare atribuită
- 380,94 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 16:15
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
380,94 RON
din 380,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro