Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adaptor Hama 53768, Mini-DisplayPort - HDMI, Negru

Număr anunț
DA22783920
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,84 RON
Valoare atribuită
142,84 RON
Data publicării
09.04.2019 08:49
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,84 RON

din 142,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.