Ofertă acceptată Cumpărare directă

Disjunctor Ref 7423

Număr anunț
DA22789087
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
FLASH TRANSILVANIA SRL (CUI RO10922431)
Cod CPV
31212000-5 · Disjunctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96,95 RON
Valoare atribuită
96,95 RON
Data publicării
09.04.2019 12:17
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96,95 RON

din 96,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.