Ofertă acceptată Cumpărare directă

Karcher - RM 519 - Detergent aspirator, 1 l, SE 4001, SE 4002, SE 5.100

Număr anunț
DA22786821
Autoritate contractantă
Filarmonica ,,Paul Constantinescu,, Ploiesti (CUI 2845842)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121 RON
Valoare atribuită
121 RON
Data publicării
09.04.2019 10:49
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121 RON

din 121 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.