Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curs initiere arme si munitii
- Număr anunț
- DA40561342
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
- Furnizor / câștigător
- TOPO PROIECT CONSULT SRL (CUI 22612850)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.500 RON
- Valoare atribuită
- 40.500 RON
- Data publicării
- 05.06.2026 10:36
- Termen limită
- 10.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2026 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40.500 RON
din 40.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro