Ofertă acceptată Cumpărare directă

SEA9K24332 SIG.AUT. 32A 3P C.

Număr anunț
DA22778450
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
"TC 3" SRL (CUI 12951417)
Cod CPV
31211300-1 · Sigurante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,21 RON
Valoare atribuită
116,21 RON
Data publicării
08.04.2019 12:49
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,21 RON

din 116,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.