Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii telecomunicatii

Număr anunț
DA22775628
Autoritate contractantă
Unitatea Militara nr. 01969 -Campia Turzii (CUI 4349047)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92232000-6 · Servicii de televiziune prin cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240,34 RON
Valoare atribuită
240,34 RON
Data publicării
08.04.2019 11:06
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 17:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240,34 RON

din 240,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.