Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Camera auto DVR MIO MiVue C320 Full HD display 2" sensor G + card microSD clasa de scriere 10, 32
- Număr anunț
- DA22417391
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 32333200-8 · Camere video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.404,50 RON
- Valoare finală
- 1.404,50 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 12:16
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 07:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.