Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie servicii de elaborare studiu de solutii

Număr anunț
DA22780830
Autoritate contractantă
Comuna Nusfalau (CUI 4291921)
Furnizor / câștigător
TERRA THERM SOLUTIONS SRL (CUI 35275330)
Cod CPV
73210000-7 · Servicii de consultanta in cercetare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.500 RON
Valoare finală
115.000 RON
Data publicării
08.04.2019 14:33
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.