Ofertă acceptată Cumpărare directă

35331500-8 Cartuse (Rev.2)

Număr anunț
DA22787579
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta Sighisoara (CUI 5902691)
Furnizor / câștigător
ESCOPY SERVICE SRL (CUI RO10283478)
Cod CPV
35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
09.04.2019 11:16
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.