Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NEO-CLEAR (XYLENE SUBSTITUTE)/NEO-MOUNT ANHYDROUS MOUNTING MEDIUM/ELASTICA VAN GIESON STAINING KIT F
- Număr anunț
- DA22780433
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.122,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.122,75 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 14:16
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.122,75 RON
din 1.122,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro