Ofertă refuzată Cumpărare directă

Publicare pachet anunt in Mon.Oficial + Ziar national + Posturi.Gov -text intre 0-1000 caractere

Număr anunț
DA22758300
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOBRUN (CUI 25284170)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,29 RON
Valoare finală
335,29 RON
Data publicării
04.04.2019 13:15
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.