Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 21,0% sub estimat

6112 0912 - CURATITOR DE FRANE ECO R511 500 ML /[1]

Număr anunț
DA22790567
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI RO22816329)
Cod CPV
39831220-4 · Agenti degresanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337,80 RON
Valoare atribuită
267 RON 21,0% sub estimat
Data publicării
09.04.2019 13:21
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267 RON

din 337,80 RON estimat 21,0%

Adjudecat la 79,0% din estimat · economie 70,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.