Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 45,1% sub estimat
6702 0026 - RO/DEGRIP.SUP.RAP.S410 \[12]
- Număr anunț
- DA22790219
- Autoritate contractantă
- TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI RO22816329)
- Cod CPV
- 39831220-4 · Agenti degresanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 366 RON
- Valoare atribuită
- 201 RON 45,1% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2019 13:06
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 15:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
201 RON
din 366 RON estimat
45,1%
Adjudecat la 54,9% din estimat · economie 165 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.