Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET NECESAR ARTICOLE MENAJERE

Număr anunț
DA22789885
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CSURY BALINT AGRIS (CUI 17344157)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275,80 RON
Valoare atribuită
275,80 RON
Data publicării
09.04.2019 12:50
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,80 RON

din 275,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.