Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hota clasica plata, 3 viteze, 60 cm, 200 W

Număr anunț
DA22787075
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
EXPO TEHNIC SRL (CUI RO22553796)
Cod CPV
39714000-0 · Hote de ventilare sau de reciclare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.701,69 RON
Valoare atribuită
1.701,69 RON
Data publicării
09.04.2019 10:58
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.701,69 RON

din 1.701,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.