Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE GRADINARIT
- Număr anunț
- DA22785440
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
- Furnizor / câștigător
- VASISIXUNIV SRL (CUI RO5885035)
- Cod CPV
- 39541100-7 · Sfori, franghii si funii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 580,97 RON
- Valoare atribuită
- 580,97 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 09:55
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
580,97 RON
din 580,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro