Ofertă acceptată Cumpărare directă

fRIGIDER CU DOUA USI

Număr anunț
DA22782655
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI-JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4222174)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
890,67 RON
Valoare atribuită
890,67 RON
Data publicării
08.04.2019 16:19
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

890,67 RON

din 890,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.