Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE MATERIALE DE CONSTRUCTII (DISC 180MM, POPNIT, TABLA NEAGRA 2MM, ETC.)

Număr anunț
DA22782345
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Furnizor / câștigător
ARCOMPANY S.R.L. (CUI RO15293456)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
907,56 RON
Valoare atribuită
907,56 RON
Data publicării
08.04.2019 15:56
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

907,56 RON

din 907,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.