Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet constructii Targu Jiu

Număr anunț
DA22781789
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02517 CRAIOVA (CUI 4332487)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,74 RON
Valoare atribuită
323,74 RON
Data publicării
08.04.2019 15:21
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,74 RON

din 323,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.