Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DETECTOR TRUSA UV RK1312 LAMPA,INJECTOR,OCHELARI
- Număr anunț
- DA22789339
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA TRANSPORT URBAN RESITA SRL (CUI RO36871978)
- Furnizor / câștigător
- KUBITECH SRL (CUI RO8508803)
- Cod CPV
- 42531000-7 · Piese pentru echipamente de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315,33 RON
- Valoare atribuită
- 315,33 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 12:28
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
315,33 RON
din 315,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro